Dark Black
My Style
Tämä viikonloppu on mennyt mökillä totaalisessa Digital Detoxissa. Kännykkä pois päältä, eikä koko ajan Facebookin ja Instagramin selaamista. Vastailen myös kaikkiin blogikommentteihin heti huomenna maanantaina, koska käsky kävi, että myös kone saa luvan pysyä nyt kiinni.
Olen kyllä niin mökki-ihminen! Keli on kehno, mutta mitäs sitten. Ei ole mitään niin rentouttavaa, kun käpertyä kullan kainaloon villasukat jalassa takkatulen ääreen.
Ensi viikolla blogissa tukkajuttuja (miten esimerkiksi näissä kuvissa olevat kiharat ovat tehty) ja lisää hyvinvointiin ja erityisesti hyvään ihoon liittyviä vinkkejä.
Biisilinkitys ei kuvasta tällä kertaa ollenkaan olotilaani, päinvastoin olen todella iloinen ja onnellinen, koska uusia juttuja on tekeillä, mistä kerron teille myös ensi viikon puolella! Biisi on mielestäni vain yksinkertaisesti todella kaunis.
Enjoy your sunday